Ana içeriğe atla

TTNet Vitamin Üye İşlemleri

TTNET'in ilköğretim öğrencileri için hazırladığı hizmeti TTNET Vitamin 4,5,6,7,8. sınıfa kadar olan öğrencilere derslerinde yardımcı olmak için kurulmuş web tabanlı online bir hizmettir.

TTNET Vitamin Paketlerini;

-Türk Telekom Bayileri ve Ofislerinden
-PTT Merkezlerinden
-TTNET Çözüm Ortaklarından
-444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden başvuru yaparak satın alabilirsiniz.

Ayrıca TTNET Vitamine www.ttnet.com.tr adresinden Adsl başvurusu yaparken de başvurabilirsiniz.

TTNET Vitamin Paketleri --- Aylık --- Yıllık
1 kullanıcı 5 Ytl / Ay 36 Ytl / Yıl
2 kullanıcı 9 Ytl / Ay 63 Ytl / Yıl
3 kullanıcı 13 Ytl / Ay 90 Ytl / Yıl

TTNet Vitamin sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
ben ttnet vitamin icin 36 ytle ötetim 1.yılık ama ben kullanamıyorum neten cocuklar icin internet bağlattım ayta 49 yetele ötüyorum ama cocuklar yararlanamıyor nasıl yüklemem lazim yartımcı olurmusunuz...*birte atım ve baralo kirtiyite yanli tiyor ben kullanıcı acemisiyim yeni altım bilkisayar
fth dedi ki…
Vitamin almak lazımm..

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

Karne Notu Öğrenme

Karne notunu öğrenme e okulun yanı sıra farklı kuruluşlar sayesinde de gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji ve sürekli yaygınlaşan internet sayesinde hayat daha kolay bir hal almaya devam ediyor. Bu kolaylıklar öğrenciler için de oldukça faydlı oluyor. Karne notlarını öğrenmek isteyen öğrenciler sınav sonuçlarını internet üzerinden online olarak öğrenebiliyorlar. Bu sistemi kullanmak oldukça basit. Karnem.net öğrencilere bu kolaylığı sunuyor ve sınav sonuçlarını aldıkları puanları online olarak gösterebiliyor.

e okul ile karne notu öğrenmek için Buraya tıklayınız.

Karne notlarınızı karnem.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Karnem.net'in Site Açıklamaları Özetle Şu Şekil:

www.karnem.net hakkındaKarnem.net , okullarımızın kapılarını dünyaya açan, öğretmen-veli-öğrenci iletişiminde sınırları ortadan kaldıran güvenli bir eğitim portalıdır. Okulda kullanılmakta olan yönetim programına kayıtlı öğrenci, öğretmen ve okul bilgileri portal için ikinci kez girilmesine gerek kalmadan otom…

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.