Ana içeriğe atla

TTNet Vitamin Üye İşlemleri

TTNET'in ilköğretim öğrencileri için hazırladığı hizmeti TTNET Vitamin 4,5,6,7,8. sınıfa kadar olan öğrencilere derslerinde yardımcı olmak için kurulmuş web tabanlı online bir hizmettir.

TTNET Vitamin Paketlerini;

-Türk Telekom Bayileri ve Ofislerinden
-PTT Merkezlerinden
-TTNET Çözüm Ortaklarından
-444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden başvuru yaparak satın alabilirsiniz.

Ayrıca TTNET Vitamine www.ttnet.com.tr adresinden Adsl başvurusu yaparken de başvurabilirsiniz.

TTNET Vitamin Paketleri --- Aylık --- Yıllık
1 kullanıcı 5 Ytl / Ay 36 Ytl / Yıl
2 kullanıcı 9 Ytl / Ay 63 Ytl / Yıl
3 kullanıcı 13 Ytl / Ay 90 Ytl / Yıl

TTNet Vitamin sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
ben ttnet vitamin icin 36 ytle ötetim 1.yılık ama ben kullanamıyorum neten cocuklar icin internet bağlattım ayta 49 yetele ötüyorum ama cocuklar yararlanamıyor nasıl yüklemem lazim yartımcı olurmusunuz...*birte atım ve baralo kirtiyite yanli tiyor ben kullanıcı acemisiyim yeni altım bilkisayar
fth dedi ki…
Vitamin almak lazımm..

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.

MEB İnternet TV

Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu yeni proje ile internet üzerinden ders dinlemek ve çalışmak artık mümkün. e-eğitim için önemli bir adım olan bu program sayesinde artık çocuklarınız evden çıkmadan ders çalışmış olabilecekler.Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu İnternet TV sitesindeki açıklama şu şekil:”Bu site örgün ve yaygın eğitimdeki öğrencilere ders destek materyalleri sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Yeni ilk ve orta öğretim programlarına uygun ders materyalleri hazırlanmakta olup hazırlıkları bitenler bu sitede yayınlanacaktır.Öğretmen ve velilere yönelik kişisel ve mesleki gelişim programları, eğitim programları, belgeseller, okul öncesine yönelik programlar, çizgi film ve masallar, çeşitli slayt filmleri ve fotoğraflarda bu sitede yer almaktadır.”