Ana içeriğe atla

Oks Sınavı Soruları ve Cevapları

2008 Oks sınavı bugün yapıldı cevapları kontrol etmek isteyen arkadaşlarımız için soru ve cevapları veriyouz. 2008 Oks sınavı soru ve cevapları. Umarız başarılı olan öğrenci sayımız fazladır.

OKS 2008 / A KİTAPÇIĞI SORULARI

OKS 2008 / A KİTAPÇIĞI YANITLARI

OKS 2008 / B KİTAPÇIĞI SORULARI

OKS 2008 / B KİTAPÇIĞI YANITLARI

Yorumlar

Adsız dedi ki…
of of yaktın bizi OKS!!!!!!!!
Adsız dedi ki…
oks ye girdim ve soruları hazırlayan hocalarımıza teşekkür ediyorum sınavım hiç ummadığım kadar kolay geçti allah yanımda oldu işallah açıkta kalmam arkadaşlar lütfen benim için dua edin işallah açıkta kalmam LEMAN:)
Adsız dedi ki…
ohh be oks de geçti ablamdan çok ben heyecanlıydım bu neymiş kardeşim 2 hafta sonrada ben sınawa giriyorum kork benden sbs çünkü ben senden hiç korkmyorum
Adsız dedi ki…
BU KADAR KOLAY OLACAĞINI HİÇ TAHMN ETMİODUM DERSHANEDE GİRDİĞİM SINAVLAR DAHA ZOR OLUODU KISACASI SÜPERDİ !!!
Adsız dedi ki…
of oks of offffffff oooooofffff
Adsız dedi ki…
ohhhhhhhhhh sonunda oks bitti yarebbi şükür
Adsız dedi ki…
ah oksssssssssssssssssss
Adsız dedi ki…
oh be oks çok güzeldi 75 net çıkardım
Adsız dedi ki…
bu oks yi çıkaranın ben.................
Adsız dedi ki…
ohh beeeeeeeee 100 net çıkardımmmmmmmmmmmmmmm
Adsız dedi ki…
sınavı hazırlayan hocalara teşekkür ederim bazı yerlerde zorlansamda oooooooooooooffffffffffffff demiyorum hayırlısı ne ise o olsun
Adsız dedi ki…
gerçekten bu kadar kolay olacagını zannetmiyordum inş bütün oks ye giren arkadaşlarım güzel yerleri kazanır istedikleri yerlere giderler
Adsız dedi ki…
sınav aslında çok kolaydı ama benim netim çok düşük geldi ama sınav yok artık stres te yok ama okulun ilk gününü sabırsızlıkla bekliyorum çünkü çok heyecanlıyım sınavdan sonra bu da ayrı bir dert sizde çok heyecanlımısınız???????
Adsız dedi ki…
oh beeeee sınav bitttttiii...

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

Karne Notu Öğrenme

Karne notunu öğrenme e okulun yanı sıra farklı kuruluşlar sayesinde de gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji ve sürekli yaygınlaşan internet sayesinde hayat daha kolay bir hal almaya devam ediyor. Bu kolaylıklar öğrenciler için de oldukça faydlı oluyor. Karne notlarını öğrenmek isteyen öğrenciler sınav sonuçlarını internet üzerinden online olarak öğrenebiliyorlar. Bu sistemi kullanmak oldukça basit. Karnem.net öğrencilere bu kolaylığı sunuyor ve sınav sonuçlarını aldıkları puanları online olarak gösterebiliyor.

e okul ile karne notu öğrenmek için Buraya tıklayınız.

Karne notlarınızı karnem.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Karnem.net'in Site Açıklamaları Özetle Şu Şekil:

www.karnem.net hakkındaKarnem.net , okullarımızın kapılarını dünyaya açan, öğretmen-veli-öğrenci iletişiminde sınırları ortadan kaldıran güvenli bir eğitim portalıdır. Okulda kullanılmakta olan yönetim programına kayıtlı öğrenci, öğretmen ve okul bilgileri portal için ikinci kez girilmesine gerek kalmadan otom…

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.