Ana içeriğe atla

TTNet Vitamin Yarışması

İnternet üzrinden hem eğlenmek hem öğrenmek istermisiniz. TTNet vitamin yarışması ile öğrencileri hem eğlenmeye hem öğretmeye çağırıyor. İnternetin bu faydalı yarışması sonunda kazananı süpriz hediyeler bekliyor. Yarışmaya katılmanızı tavsiye ederim böylece bilgilerinizi sınamış olursunuz.

Yarışma ile ilgili birkaç kural hatırlatayım.
  • 6,7 ve 8. sınıflar olmak üzere üç ayrı
    kategori vardır.
  • MEB'e bağlı okullardaki 6,7 ve 8. sınıf öğrencileri katılabilir.
  • Yarışmanın bitiş tarihi 20 Haziran 2008'dir.
Yarışma Hakkında Detaylı Bilgi ve Yarışmaya Başlamak İçin TIKLAYINIZ.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
bu yarışma 6,7 ve 8.sınıflar için çok güzel bir yarışma BENDE KATILICAM SİZİN YANINIZDA olmayı çok isterim sizi çoooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum. bizim sınıftan bazılarıda katılıcak sizin bu yarışmanızı beyenip katılmaya karar verdik. sizi çok seviyoruz.
Adsız dedi ki…
BU YARIŞMA6,7,VE 8. SINIFLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR YARIŞMA BU YARIŞMAYA 8. SINIFLARIN PEK KATILACAĞINI ZANNETMİYORUM ONUN YERİNE 5. SINIFLAR KATILSA İDİ İYİ OLURDU VE ÇOK KİŞİ OLUR VE YARIŞMA DAHA İLGİ ÇEKERDİ.SİZİ ÇOOOOOK SEVİYORUZ BU YAZIYI FULYA,FATMA,EBRU,TUĞÇE,TRUBA MERVE,YAZDIK
Adsız dedi ki…
nihal zorlu 5. sınıftayım bende bu yarısmanıza katılmak istiyorum ama 6. snıftan baslıyorsunuz lütfen 5. sınıftan baslasın bizlerde katılalım bu yazımı dikkate alırsınız umarım teşekürler

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.

MEB İnternet TV

Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu yeni proje ile internet üzerinden ders dinlemek ve çalışmak artık mümkün. e-eğitim için önemli bir adım olan bu program sayesinde artık çocuklarınız evden çıkmadan ders çalışmış olabilecekler.Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu İnternet TV sitesindeki açıklama şu şekil:”Bu site örgün ve yaygın eğitimdeki öğrencilere ders destek materyalleri sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Yeni ilk ve orta öğretim programlarına uygun ders materyalleri hazırlanmakta olup hazırlıkları bitenler bu sitede yayınlanacaktır.Öğretmen ve velilere yönelik kişisel ve mesleki gelişim programları, eğitim programları, belgeseller, okul öncesine yönelik programlar, çizgi film ve masallar, çeşitli slayt filmleri ve fotoğraflarda bu sitede yer almaktadır.”