Ana içeriğe atla

TTNet Vitamin Yarışması

İnternet üzrinden hem eğlenmek hem öğrenmek istermisiniz. TTNet vitamin yarışması ile öğrencileri hem eğlenmeye hem öğretmeye çağırıyor. İnternetin bu faydalı yarışması sonunda kazananı süpriz hediyeler bekliyor. Yarışmaya katılmanızı tavsiye ederim böylece bilgilerinizi sınamış olursunuz.

Yarışma ile ilgili birkaç kural hatırlatayım.
  • 6,7 ve 8. sınıflar olmak üzere üç ayrı
    kategori vardır.
  • MEB'e bağlı okullardaki 6,7 ve 8. sınıf öğrencileri katılabilir.
  • Yarışmanın bitiş tarihi 20 Haziran 2008'dir.
Yarışma Hakkında Detaylı Bilgi ve Yarışmaya Başlamak İçin TIKLAYINIZ.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
bu yarışma 6,7 ve 8.sınıflar için çok güzel bir yarışma BENDE KATILICAM SİZİN YANINIZDA olmayı çok isterim sizi çoooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum. bizim sınıftan bazılarıda katılıcak sizin bu yarışmanızı beyenip katılmaya karar verdik. sizi çok seviyoruz.
Adsız dedi ki…
BU YARIŞMA6,7,VE 8. SINIFLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR YARIŞMA BU YARIŞMAYA 8. SINIFLARIN PEK KATILACAĞINI ZANNETMİYORUM ONUN YERİNE 5. SINIFLAR KATILSA İDİ İYİ OLURDU VE ÇOK KİŞİ OLUR VE YARIŞMA DAHA İLGİ ÇEKERDİ.SİZİ ÇOOOOOK SEVİYORUZ BU YAZIYI FULYA,FATMA,EBRU,TUĞÇE,TRUBA MERVE,YAZDIK
Adsız dedi ki…
nihal zorlu 5. sınıftayım bende bu yarısmanıza katılmak istiyorum ama 6. snıftan baslıyorsunuz lütfen 5. sınıftan baslasın bizlerde katılalım bu yazımı dikkate alırsınız umarım teşekürler

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.

Karne Notu Öğrenme

Karne notunu öğrenme e okulun yanı sıra farklı kuruluşlar sayesinde de gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji ve sürekli yaygınlaşan internet sayesinde hayat daha kolay bir hal almaya devam ediyor. Bu kolaylıklar öğrenciler için de oldukça faydlı oluyor. Karne notlarını öğrenmek isteyen öğrenciler sınav sonuçlarını internet üzerinden online olarak öğrenebiliyorlar. Bu sistemi kullanmak oldukça basit. Karnem.net öğrencilere bu kolaylığı sunuyor ve sınav sonuçlarını aldıkları puanları online olarak gösterebiliyor.

e okul ile karne notu öğrenmek için Buraya tıklayınız.

Karne notlarınızı karnem.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Karnem.net'in Site Açıklamaları Özetle Şu Şekil:

www.karnem.net hakkındaKarnem.net , okullarımızın kapılarını dünyaya açan, öğretmen-veli-öğrenci iletişiminde sınırları ortadan kaldıran güvenli bir eğitim portalıdır. Okulda kullanılmakta olan yönetim programına kayıtlı öğrenci, öğretmen ve okul bilgileri portal için ikinci kez girilmesine gerek kalmadan otom…