Ana içeriğe atla

Son Sınıf Öğrencilere 1 Hafta Erken Tatil

Milli Eğitim Bakanlığı Öss sınavına girecek lise son sınıf öğrencilere ve Oks sınavına girecek olan 8. sınıf öğrencilere 1 hafta erken tatil kararı verdi.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, lise son öğrencilerinin öss sınavına daha rahat hazırlanabilmeleri için tatil tarihi 19 Hazirandan 1 hafta erken izinli sayılacaklarını, diğer öğrenciler için ise erken tatil olmadığını açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı oks sınavına girecek olan 8. sınıf öğrencilerinin de 1 hafta erken tatile gireceklerini açıkladı. (2008)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.

MEB İnternet TV

Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu yeni proje ile internet üzerinden ders dinlemek ve çalışmak artık mümkün. e-eğitim için önemli bir adım olan bu program sayesinde artık çocuklarınız evden çıkmadan ders çalışmış olabilecekler.Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu İnternet TV sitesindeki açıklama şu şekil:”Bu site örgün ve yaygın eğitimdeki öğrencilere ders destek materyalleri sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Yeni ilk ve orta öğretim programlarına uygun ders materyalleri hazırlanmakta olup hazırlıkları bitenler bu sitede yayınlanacaktır.Öğretmen ve velilere yönelik kişisel ve mesleki gelişim programları, eğitim programları, belgeseller, okul öncesine yönelik programlar, çizgi film ve masallar, çeşitli slayt filmleri ve fotoğraflarda bu sitede yer almaktadır.”