Ana içeriğe atla

Karne Notu Öğrenme

Karne notunu öğrenme e okulun yanı sıra farklı kuruluşlar sayesinde de gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji ve sürekli yaygınlaşan internet sayesinde hayat daha kolay bir hal almaya devam ediyor. Bu kolaylıklar öğrenciler için de oldukça faydlı oluyor. Karne notlarını öğrenmek isteyen öğrenciler sınav sonuçlarını internet üzerinden online olarak öğrenebiliyorlar. Bu sistemi kullanmak oldukça basit. Karnem.net öğrencilere bu kolaylığı sunuyor ve sınav sonuçlarını aldıkları puanları online olarak gösterebiliyor.

e okul ile karne notu öğrenmek için Buraya tıklayınız.

Karne notlarınızı karnem.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Karnem.net'in Site Açıklamaları Özetle Şu Şekil:

www.karnem.net hakkında

Karnem.net , okullarımızın kapılarını dünyaya açan, öğretmen-veli-öğrenci iletişiminde sınırları ortadan kaldıran güvenli bir eğitim portalıdır.

Okulda kullanılmakta olan yönetim programına kayıtlı öğrenci, öğretmen ve okul bilgileri portal için ikinci kez girilmesine gerek kalmadan otomatik olarak karnem.net'e aktarılmaktadır.

Velilere, şifresi ile sadece kendi öğrencisinin devamsızlık, not , öğretmen görüşleri ve diğer bilgilerini görme imkanı veren karnem.net aynı zamanda yönetici ve öğretmenlerin de bu bilgileri yetkileri ölçüsünde izlemesine olanak verir.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
e okulu çok seviyorum.taabii okulumuda.e okul sayesinde notlarımızı öğrenebiliyoruz.benimde derslerim iyi olduğu için açıp aileme gösteriyorum.teşekkürler e okul.
Adsız dedi ki…
e okul olmasa meraktan ölürdüm.ama artık notlarımı biliyorum ve okullar kapanmadan düzeltme imkanı bulabiliyorum.iyiki varsın e okul iyiki varsın anafartalar i. o
Adsız dedi ki…
e okulu çok seviyoruz çok güzel onun sayesinde notlarımızı ögrenebiliyoruz
Adsız dedi ki…
e okulu çok seviyorum ama e okul acılmıyor
Adsız dedi ki…
OFF! E-OKUL ÇOK GÜZEL AMA GİRİLMİYOR!

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

e okul Karne Notu Öğrenme Sistemi

e okul sisteminden karne notlarınıza artık internetin olduğu her ortamdan ulaşabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşmak için neler gerekli peki: İlk önce Milli Eğitim Bakanlığı'nın sağladığı e okul ilköğretim veli bilgilendirme sitesine giriyoruz. Daha sonra Resimdeki işaretli alanları doğru bir şekilde doldurunuz.
e okul Karne Notu Öğrenme Anlatımı:
1Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın.
2 Numaralı bölgeye öğrencinin TC. Kimlik numarasını giriniz.
3 Numaralı bölgeye de öğrencinin Okul Numarasını giriniz.

e okul Karne Notu Öğrenme Sitesi İçin Buraya Tıklayınız.