Ana içeriğe atla

e eğitim

İnternet hergeçen gün hayatımızın her alanına girmeye başladı. Eğitim ve Öğretim bundan yoksun kalamazdı elbette. Artık insanlar kurslara para ödemek yerine internet üzerinden ders alıyor veya interaktif cd'lerden çalışıyorlar. İnternetin veya interaktif ders cd'lerini diğer bir avantajı ise evinde veya işinde istediği zaman çalışabilmesidir. İnternet üzerinden alınan eğitimlerin ücretli ve ücretsiz çeşitleri mevcuttur. İnsanlar artık evinden çıkmadan ders alabiliyorlar.

Milli Eğitim Bakalnlığı bu teknoloji çerçevesinde yeni bir proje yaptı. İnternet Tv.

İnternet Tv sayesinde evinizden ders çalışabilirsiniz. Birçok öğrenciye hitap eden bu sistem ile ders çalışmak hem zevkli hem öğretici bir durum oluyor.

Milli Eğitim Bakanlığı İnternet Tv için Tıklayıız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

e okul Karne Notu Öğrenme

Yıl sonu yaklaşıyor sınavlar yoğunlaşıyor. Öğrenciler karne notlarını internetten öğrenmek için çaba harcıyor.

Karne notunuzu öğrenmek için ilk önce Buraya Tıklayınız. Buraya girdikten sonra Tc kimlik numaranızı ve öğrenci numaranızı yazarak Veli bilgilendirme sistemine ve Karne notlarına ulaşabilirsiniz.

Karne Notu Öğrenme

Karne notunu öğrenme e okulun yanı sıra farklı kuruluşlar sayesinde de gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji ve sürekli yaygınlaşan internet sayesinde hayat daha kolay bir hal almaya devam ediyor. Bu kolaylıklar öğrenciler için de oldukça faydlı oluyor. Karne notlarını öğrenmek isteyen öğrenciler sınav sonuçlarını internet üzerinden online olarak öğrenebiliyorlar. Bu sistemi kullanmak oldukça basit. Karnem.net öğrencilere bu kolaylığı sunuyor ve sınav sonuçlarını aldıkları puanları online olarak gösterebiliyor.

e okul ile karne notu öğrenmek için Buraya tıklayınız.

Karne notlarınızı karnem.net üzerinden öğrenebilirsiniz.

Karnem.net'in Site Açıklamaları Özetle Şu Şekil:

www.karnem.net hakkındaKarnem.net , okullarımızın kapılarını dünyaya açan, öğretmen-veli-öğrenci iletişiminde sınırları ortadan kaldıran güvenli bir eğitim portalıdır. Okulda kullanılmakta olan yönetim programına kayıtlı öğrenci, öğretmen ve okul bilgileri portal için ikinci kez girilmesine gerek kalmadan otom…

e okul Ara Karne Notları

15 tatil yaklaşıyor ve ara karneler dağıtılacak. Notlarını merak eden öğrenciler karne gününden e okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenebilirler. e okul ile karne notlarınızı öğrenmek istiyorsanız veya nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayınız.